Nabídka – hledáme nové fotografy…

Nabídka - hledáme nové fotografy...

Společenství fotografů Člověk a Víra, které dlouhodobě dokumentuje náboženský život a dění ve farnostech, hledá v českobudějovické diecézi další fotografy.

Nabídka je určena nejen pro zkušené profesionály, ale také pro nadšené amatéry, kteří se pohybují v církevní prostředí a mají zájem sloužit Pánu svými fotografiemi. Novým kolegům otevřeme rozsáhlé zázemí našeho živého společenství, které přispěje k jejich fotografickému i duchovnímu růstu, poskytneme jim zajímavé příležitosti k fotografování i k praktickému uplatnění jejich snímků. Pro práci při bohoslužbách nové fotografické kolegy všestranně připravíme.

Pokud se chcete stát členem velké rodiny fotografů Člověk a Víra, neváhejte.

Kontakty:

  • www.clovekavira.cz
  • clovekavira@gmail.com
  • Roman Albrecht, vedoucí projektu – Mob.: 731 137 271
  • Martina Řeháčková, člen předsednictva – Mob.: 605 267 698
  • Michal Klečka, vedoucí fotografů českobudějovické diecéze – Mob.: 777 583 614