Rytířské schůzky – ministranti

Výsledek obrázku pro ministrantiVážení rodiče,

se začátkem nového školního roku  zahajujeme opět pravidelné schůzky ministrantů. Proto budeme rádi, když umožníte chlapcům, aby se mohli účastnit těchto schůzek ministrantů.

Při těchto setkáních chlapci se seznámí nejen s katechezí, ale i s liturgií mše svaté. Zároveň také prožijí různé aktivity formou her, zábavy, sportovních aktivit (vhodné mít sebou také nějaké sportovní oblečení).

Schůzky se konají každý druhý pátek – takže i tento pátek 16. listopadu 2018 v čase od 16:30 hodin do 17:45 hodin. Po skončení setkání ministrantů bude následovat mše svatá v kostele, kde chlapci mohou se aktivně účastnit liturgie mše svaté.

Příloha: farnost ministranti plakát

Tyto schůzky jsou pod vedením R.D. Mgr. Františka Žáka a Jana Lukáče – email: yan.lukac@seznam.cz, mob.: 608 634 174